Tüm bayilik görüşmelerimizi ve kredi yükleme işlemlerimizi +46720388448 numaralı whatsapp hattımızdan yapmaktayız.

 

Bayilik için neden bizim ekibimizi seçmelisiniz ?

 

IPTV sektöründe bu işle alakalı yeterli teknik bilgisi veya gerekli yatırımı yapacak ekonomik kapasitesi olmadan bulunan insanların çoğunluğu yüzünden ( Bunlar en az %90 ve üzeri orandadır)  maalesef müşterileriniz ve sizler büyük sorunlar yaşamaktasınız, kapatıp kaçanlardan ziyade piyasada kalıp yatırım yetersizliği yüzünden, takılma donma sorunlarıyla birlikte kalitesiz kanallar sunanlar yüzünden hem siz hem de müşterileriniz mağdur oluyor. ( Turksmart Ekibi bu temel sorunları asla yasamayacağınıza %100 garanti vermektedir )

6 yılı aşkın süredir bu sektörde işimizi en iyi şekilde yapan ve yeterli teknik bilgilere sahip olan güçlü ekibimizle birlikte çalıştığınızda size sunacağımız ve gerçekten bir ürün satıcısı için altın değerinde olan şey ; müşterileriniz tarafından yukarıda bahsedilen temel sorunlardan kaynaklı devamlı olarak aranmayacak olmanız ve ürününüzü satıp işinize, yeni müşterilerinize doğru devam edecek olmanızdır. Sistem sorunsuz çalıştığı için kimse sizi arayıp kanallar  takıldı, dondu, şu kanalda maç var çalışmıyor demeyecek ve bunun verdiği güven ve rahatlıkla işinizi yapıp paranızı kazanacaksınız.

Piyasada yaşanan yukarıda bahsettiğimiz sorunları asla yasamayacağınızı size aşağıdaki nedenlerden dolayı  %100 garanti ediyoruz ;

Bizler kendi yayınlarımızı kendimiz yapan ve piyasadan yayın toplamayan büyük bir ekip olduğumuz için kanallarımız 24 saat online olup önemli olan her kanalın ( ulusal , haber , spor kanalları ) birden fazla yedek yayını vardır ( panelde gördükleriniz ve daha fazlası şeklinde) ve bu kanalları biz piyasada mevcut olan en kaliteli sunucular ( bunlar youtube ve netflix’in kullandığı platinium sunucular ) vasıtası ile müşterilerimize sunduğumuz için hiçbir şekilde donma, takılma , devamlı kanalların gidip gelmesi gibi sorunları yasatmıyoruz.

 Ekibimize katılıp bizimle beraber nasıl kazanabilirsiniz ;

Bayilik için hiçbir zor koşulumuz yok!

Sadece ilk tanışmamıza özel bayilik başlangıç yükleme ücretiniz 200 euro’dur. Bu ücretin tamamı panelinize kredi olarak yüklenecektir. (depozito değildir)

Daha sonraki kredi alımlarınız için minimum yükleme 320 euro’dur. 500 euro ve üzeri yapılan yüklemelerde mevcut bir bonus sistemimiz vardır ( Detaylı bilgi için bize +46720388448 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz)

Stabil ve yüksek kaliteli yayınlarımız sayesinde işlerinizi kısa zamanda büyütebilir ve daha yüksek kredi satın alımlarında bonus kredilerden de yararlanabilirsiniz.

Panel kredi yüklemelerinde 1 kredi= 1 eurodur.

Açacağınız üyelikler bu bakiyeden düşülecektir.

Bayi panellerimizden 1 ,3, 6, 12 aylık satışlar yapabilirsiniz.

Çalışmaya başladıktan sonraki kredi alımlarınızı istediğiniz zaman ve istediğiniz oranda yaparsınız. ( Panelinizin herhangi bir kredi yükleme suresi yada kullanım suresi yoktur, ne zaman dilerseniz o zaman çalışırsınız )

Bayimiz olduktan sonra Turksmart Ekibi  müşterilerinizi oluşturmanız için bayi panel girişi bilgilerini sizinle paylaşacaktır ve gerekli tüm eğitimi size online olarak verecek ( yaklaşık 15-20 dakikalık bir eğitimdir )  ve devamında da siz tamamen tek başınıza çalışmaya hazır olana kadar sizi desteklemeye devam edecektir. Bayi Panelinizden yapabileceğiniz bir çok işlem mevcuttur. Kullanıcı oluşturmak, Yönetmek, İstatistikler, Cihazlara uygun yükleme dosyaları gibi bir çok işlemi sistem yöneticisi olarak gerçekleştirebilirsiniz. Her bayimizin kendine özel bir yönetim paneli bulunmakta olup bu panel sayesinde 7/24 telefon veya bilgisayarınızı kullanarak kolaylıkla yeni satış veya mevcut üye uzatma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Turksmartiptv'ye sorun!


×
Merhaba. Buraya tiklayarak whatsapptan bize ulasabilirsiniz.